Komiks, v němž jsi malým hrdinou: pan Klapík -Listonoš dobrodruh

Komiks, v němž jsi malým hrdinou: pan Klapík -Listonoš dobrodruh

skladem
0411Klapik

 • Komiks, v němž jsi malým hrdinou: Pan Klapík – Listonoš dobrodruh

  Zažijte se svými dětmi komiksové dobrodružství, kde je čtenář hlavním hrdinou! V příběhu se seznámíte s Panem Klapíkem, který není jen obyčejným listonošem – je to totiž listonoš-dobrodruh. Díky tomu mu přátelé z&...


Počet:


 • Komiks, v němž jsi malým hrdinou: Pan Klapík – Listonoš dobrodruh

  Zažijte se svými dětmi komiksové dobrodružství, kde je čtenář hlavním hrdinou! V příběhu se seznámíte s Panem Klapíkem, který není jen obyčejným listonošem – je to totiž listonoš-dobrodruh. Díky tomu mu přátelé z vesnice zadávají jen ty nejzajímavější zásilky.

  Dobrodružný komiks Pan Klapík spojuje výpravný komiks s hrou. Po vzoru populárních „gamebooků“ se čtenáři rozhodují, kterou cestou se v příběhu dají, řeší rozličné hádanky, hrají hry a sbírají předměty, které jim v jejich snažení pomohou.

  Prožijte se svými dětmi dobrodružství, ve kterém se budou moci rozhodovat sami, a kde vy budete pouze jejich průvodcem. Díky rozvětvenému příběhu a různým cestám k dokončení vyprávění můžete stejný komiks projít mnohokrát a pokaždé najdete něco nového!

  Pokud vás příběh Pana Klapíka bavil, podívejte se i na další komiksy ze stejné série:  Káťa a Poděs - Velký útěk  vypráví o princezně ve věži, která nehodlá jen tak čekat na záchranu, zatímco  Koťata a draci - Pčíkra  vám představí o mladého prince Mourka a strašlivého draka sužujícího království.

  Hledáte-li něco pro o něco větší hrdiny, zkuste třeba komiksový gamebook  Rytíři: První dobrodružství .