Heat ADC Blackfire Heat ADC Blackfire Heat ADC Blackfire Heat ADC Blackfire Heat ADC Blackfire

Heat ADC Blackfire

skladem
0184DOW912801CZ

 • Staňte se šampionem!
  Začíná odpočítávání, vzduch náhle prořízne hromový řev, jak všechna auta doslova vystřelí od startovních čar. Velká cena je v plném proudu. Při vjezdu do první zatáčky kolem vaší přilby víří prach. Držíte motor v maximálních otáčkách a téměř...

Počet:


 • Staňte se šampionem!
  Začíná odpočítávání, vzduch náhle prořízne hromový řev, jak všechna auta doslova vystřelí od startovních čar. Velká cena je v plném proudu. Při vjezdu do první zatáčky kolem vaší přilby víří prach. Držíte motor v maximálních otáčkách a téměř dostanete smyk, ale pevně sevřete volant a vrcholem zatáčky projíždíte stále na první pozici. Máte to!

  Chcete-li se udržet v čele, musíte svůj ze svého vozu dostat maximum. Vydrží vaše auto dlouhé rovinky, nebo vám v poslední zatáčce selže motor, protože jste ho až příliš zahřáli? Hra HEAT, která je založena na jednoduchých a intuitivních principech, vás posadí na za volant při chaotických automobilových závodech 60. letech 20. století.

  Výběr správných vylepšení pro váš vůz vám pomůže projíždět zatáčky a dostatečně chladit motor, abyste si udrželi maximální rychlost.
  Klíčem k vítězství přesto nakonec budou vaše řidičské schopnosti!

  Zažijte vzrušení z jednoho závodu nebo využijte systém šampionátu a odehrajte celou sezónu během jednoho herního večera, upravte si vůz před každým závodem a získejte nejvyšší příčku na stupních vítězů. Pomocí modulu Legendy můžete přidat legendární automatické řidiče, abyste mohli hrát sólo, nebo je zařadit jako další soupeře do her pro více hráčů.

  OBSAH BALENÍ
  2 herní plány (4 okruhy)
  6 závodních aut a řadících pák
  8 herních podložek
  330 karet
  18 žetonů
  2 stojánky tiskových koutů
  1 bodovací tabulka
  2 příručky pravidel v českém jazyce
 • Počet hráčů:
  1-6
  Věk hráčů:
  9+
  Doba hraní:
  60 minut