Cortex Harry Potter ADC Blackfire Cortex Harry Potter ADC Blackfire Cortex Harry Potter ADC Blackfire

Cortex Harry Potter ADC Blackfire

skladem
0184ASCORHP01CS

 • Chytrá party hra, ze světa čar a kouzel, která prověří vaše logické myšlení, paměť a rychlost!
  Vyzvěte přátele a rodinu a porovnejte s nimi své schopnosti v 8 různých kouzelnických disciplínách, ve kterých budete využívat a procvičovat mozkovou kapacitu. O jakých...

Počet:


 • Chytrá party hra, ze světa čar a kouzel, která prověří vaše logické myšlení, paměť a rychlost!
  Vyzvěte přátele a rodinu a porovnejte s nimi své schopnosti v 8 různých kouzelnických disciplínách, ve kterých budete využívat a procvičovat mozkovou kapacitu. O jakých disciplínách je řeč? Je to souboj kouzel, jedinečný patron, kouzelný kruh a mnoho dalších!

  Jde o kompetitivní karetní hru, ve které hrají všichni hráči najednou. Pomocí již zmíněných 8 různých úkolů procvičují rozličné funkce mozku. Po otočení první karty v balíčku se na ni všichni hráči podívají a snaží se najít správnou odpověď. Pokud si některý z hráčů myslí, že ji zná, okamžitě položí ruku na kartu a odpověď řekne. Poté kartu odkryje a ostatní hráči ověří, zda je jeho odpověď skutečně správná. Hráči je povolena pouze jedna odpověď na kolo, tzn. že nemůže jen tak zkoušet tipovat a říci za sebou více variant odpovědí. Za správnou odpověď získává danou kartu. Jakmile má 2 stejné karty (stejná zadní strana), může je vyměnit za jeden dílek puzzle Bradavic. Vítězem se stává ten, kdo jako první získá 4 díly puzzle Bradavic a složí z nich tak kompletní erb.

  Hra vám nabídne také 10 unikátních reliéfních hmatových karet.

  Obsah balení:
  90 karet (74 karet s úkoly, 6 hmatových karet výzev, 10 reliéfních hmatových karet)
  6 puzzle Bradavic (24 dílků)
  1 česká a slovenská pravidla
 • Počet hráčů:
  2-6
  Věk hráčů:
  8+
  Doba hraní:
  15 minut